#xUshn

Mam świetny pomysł na program TV :) Właśnie oglądałem na YT „To catch a predator”, gdzie na spotkanie z 12-, 14-latką wabieni są pedofile. Otóż dziennikarz i jego ekipa udają w sieci dziewczynkę i tak od słowa do słowa aranżowane jest (oczywiście przez pedofila) spotkanie w jej domu. Oczywiście na miejscu jest policja i po krótkiej konwersacji dziewczyny z niedoszłym Romeo wyłania się dziennikarz ze wszystkimi czatami i zdjęciami, przeprowadza miłą pogawędkę w stylu „co cię sprowadziło do domu dwadzieścia lat młodszej od ciebie dziewczynki, przecież ona ma 12 lat” itp., a następnie amant wchodzi do garażu i jest aresztowany i prowadzony na policję.
Zatem może zrobilibyśmy w Polsce show o nazwie „Księża nietrzymający węża” albo „Wikary z pociągiem do szpary”, gdzie robione byłoby dokładnie to samo, jednak przynętę stanowiliby ministranci, członkowie (członkinie oazy) itp... Gwarantowana milionowa oglądalność, poklask ludzi, a przede wszystkim utemperowałoby to trochę zapędy ludzi w sutannach do tego, czego robić nie powinni...
Kto z Was nie obejrzałby programu, w którym „Proboszcz parafii x nie potrafi się oprzeć nowemu chórzyście. Czy jego zapędy zostaną udaremnione? Jaki tajny sakrament przygotował duchowny dla małego Stasia? Czy dziecku udało się umknąć przed sapiącym 120-kilogramowycm potworem? Czyje łzy płyną tuż przed dźwiękiem dzwonu na sumę? Kajdanki naprawdę były za ciasne, a uderzenie pałką aż tak bolesne? Odpowiedzi na te i inne pytania tylko dzisiaj o 19.30”.

JA BYM OGLĄDAŁ :D
Caldas Odpowiedz

Ja bym z chęcią obejrzał taniec z gwiazdami, tylko dla polityków - na polu minowym.

Novara

Albo jak oni skaczą do wody pełnej rekinów.

bazienka Odpowiedz

ja bym zrobila taki program, gdzie sie wrzuca rozne mega oblesne teksty, jakie faceci pisza do kobiet na portalach randkowych i 3 matki niech zgaduja, ktorej synek jest autorem ;)

MaryL

O matko, takie w punkt z tymi matkami!

Cystof

Ja bym rozszerzył o ojców. Stawiam dolary przeciwko orzechom że któryś by swojemu synusiowi przy&$#@dolił na wizji.

ohlala Odpowiedz

W 2020 w więzieniu za pedofilię siedział tylko 1 ksiądz i 1 zakonnik. Czy oglądalność byłaby duża? Tak. Czy dałoby się zrobić z tego program oparty na faktach, bez aktorów, biorąc pod uwagę sytuację w Polsce? Nie. Dlatego poza oglądalnością nie byłoby żadnych realnych korzyści.

Azus

I tu mamy obiektywne podejście do sprawy....choć pomarzyć zawsze można.

Umbriel

To, że siedziało AŻ dwóch, przy całej skali zamiatania zjawiska pod dywan przez biskupów przy wsparciu prokuratur ("Ależ oczywiście, księże biskupie!") to i tak jakieś curiosum..
Ale ogólnie, to ze statystyk samego kościoła wynika, że przez półtorej roku ( lipiec 2018 - grudzień 2020) wpłynęło 368 zgłoszeń dotyczących wykorzystywania seksualnego nieletnich. To tak sporo ponad 200 przypadków rocznie. A ile jest nierejestrowanych? Drugie tyle? Pięć razy? Dziesięć?
Byłoby o czym kręcić...

ohlala

@Umbriel

Szacuje się, że ogólnie niezgłaszanych jest aż 63% gwałtów - to taka ogólna liczba wszystkich gwałtów. Ofiary boją się zgłaszać "zwykłych obywateli", a co dopiero księży, którzy mają za sobą cały kościół i wielu parafian. Ofiary, które przyczyniły się do skazania wspomnianych przeze mnie duchownych zasługują na ogromny szacunek, bo muszą być niezwykle silne i zdeterminowane.

Hvafaen Odpowiedz

Szpara jako nazwa dla cipki dziecka? Obrzydliwe

Dragomir

Takie samo jak cipka. No chyba że nie masz tam szary tylko coś innego, to dopiero byłoby obrzydliwe.

Julianox Odpowiedz

Po pierwsze, trudno by Ci było znaleźć takiego ks, choć być może się zdaza. Łatwiej znaleźć w innych grupach społecznych albo pośród par homo adoptujących dzieci

Frog

"Po pierwsze, trudno by Ci było znaleźć takiego ks, choć być może się zdarza."
Świeża afera ze "świętym" z Ziarna.
Nieco starsze filmy Sekielskich.
"Święty" Karolek z całym dworem, a pod dywanami tysiące niewyjaśnionych spraw. A Ty mówisz "być może"?

Żałosne.

MaryJan

Ten z Ziarna pisał zdaje się do dorosłej kobiety, a to nie jest karalne.

Frog

@MaryJan
Ok, wycofuję Ziarno.
Może być TO w zamian?
"Dwie nastolatki swoje pierwsze kontakty seksualne odbyły z księdzem z Bielska-Białej. (...) Miał bliskie kontakty z nastolatkami z grupy oazowej, którą się zajmował. Całował je, dotykał, odbył stosunek oralny."

bazienka

ta bo geje adoptuja dzieci tylko po to, by je gwalcic xd
puknij sie w pusty leb

MaryJan to jest molestowanie

Dragomir

Jeśli kobieta z nim pisała i nie dawała do zrozumienia, że nie chce życzy sobie takich adoracji to nie było to molestowanie.

Vito857 Odpowiedz

Kto by nie oglądał? Ja.
Stare, obrzydliwe dziady molestujący dzieci powinny siedzieć w pierdlu, a nie pokazywać mordy w TV.

Umbriel

Zgoda. Pod warunkiem, że nie siedzieć, a leżeć. I nie w pierdlu, a dole z wapnem.

Chemka Odpowiedz

A inne grupy społeczne? Serio, jesteś aż tak wyprany propagandą, że problem widzisz tylko wśród księży?
A może inaczej... spróbuj, ciekawe, czy nakręcisz chociaż jeden odcinek.

kosa7880 Odpowiedz

A teraz poprosimy wyznanie.

Siwy199215 Odpowiedz

Zrobiłbym różno-tematyczny
Np. celebryta- wszystkie moje wiek nieważny
Albo nauczyciel stawia pałę nieletniej.
Oglądalność podobna

Wuwunio Odpowiedz

Wydaje wam się, że księża pedofile polujący na ofiary w sieci to u nas takie szerokie zjawisko? Może jeden odcinek udałoby się nagrać.

Zobacz więcej komentarzy (3)
Dodaj anonimowe wyznanie