#vjmA0

Znalazłam dzisiaj w Internecie bloga mojej młodszej siostry. Przeraziłam się tym co ona tam wypisuje. I nie wiadomo czy robi sobie bekę czy to tak na poważnie.
Kilka przykładów:
1. Jej idolkami są siostry Godlewskie i Sexmasterka. Napisała, że w przyszłości chce wyglądać tak samo jak one. Dodam, że siostra ma dopiero 12 lat.
2. Napisała listę rzeczy, które chcę zrobić do końca tego roku. Na liście znalazło się m.in. to że chce stracić dziewictwo z jej nauczycielem od wf.
3. Pamiętacie ten słynny film jak jakaś dziewczynka opowiadała o tym, że chce stać się syreną? Siostra też chce. Wynalazła jakiś przepis w necie, który krok po kroku mówi co trzeba zrobić, żeby przemienić się w piękną syrene. Jednym z wymagań było wypicie soku z ogórków czy kąpiel w fontannie. Oczywiście zrobiła to.
To nie wszystko. Jest tam wiele głupich rzeczy. Czy jako starsza siostra powinnam coś z tym zrobić czy pozwolić młodej się wykazać, mimo że robi z siebie pośmiewisko?
Igraszka Odpowiedz

Ja bym z nią pogadała. Jeśli okaże się, że rzeczywiście Godlewskie to jej idolki to pokazałabym jej co o tym większość ludzi o tym sądzi. Takie jakieś mniej wulgarne. Wiek 12 lat to poszukiwanie tożsamości. Zobacz. Z jednej strony che być "lafiryndą" a z drugiej syrenką. Czasem trafia się na dobre wzorce, częściej na złe. Potrzebuje wsparcia i fajnie gdyby znalazła je w siostrze. Ale nie potępiaj, nie krytykuj. Znajdź odpowiednie argumenty, jeśli Ci na niej zależy.

majer Odpowiedz

Fuck. Jestem w połowie syreną. Teraz muszę się tylko wystrzegać soku z ogórków.

asienaebaam

Kurczę, ja to juz po przemianie jestem w takim razie. Teraz co? Stracę głos i zamienię sie w morską pianę?
A moze wystarczy wypić coś innego i cofnąć nieuniknione? Tylko nie mam nic na zagrychę. Jak zapiję sokiem z ogórków to historia zatoczy koło.
Ojesu, co robić?!!!

Igraszka

@majer a ten ogon co masz to wystarczający do pływania 😋?

JestJeszczeSzansa

Kąpałeś się w fontannie?

Ginger26

Raczej pil sok z ogórków, na kaca...

XX2411

@asienaebaam, wódka działa jako antidotum.

bazienka

syreńcem

asienaebaam

XX, namówiłeś mnie podstępem.

XX2411

Oj tam zaraz podstępem.

Ciemniak13 Odpowiedz

A najważniejsza informacja gdzie? Link do bloga?

Kotkot Odpowiedz

Możesz ja uświadomić że z sióstr śmieje sie cala Polska i to nie byłoby takie fajne być pośmiewiskiem. A sexmasterka to tylko wykreowana postać. Ona tak tylko sie stylizuje i zachowuje do filmików a na innym kanale sama mówi o sexmasterce jako o swojej wymyślonej postaci. Już lepiej być syrenką 😁 to tylko dzieciak, jak sprytnie i mądrze do niej podjedziesz to wyjdzie na ludzi

Feniks06

Sexmasterka to patologia. O ile początkowo był to nawet ciekawy pomysł z potencjałem na coś fajnego tak teraz to jest tylko zwyczajna modelka soft porn, która próbuje wmówić ludziom że jest czymś więcej. Najbardziej jednak obleśne jest to, że zajmując się soft porno, zarabia głównie na dzieciach.

Maksym2012 Odpowiedz

Pół biedy że nie prowadzi kanału na YT, więc jej zasięg jest mocno ograniczony

KawoszePrzybywajcie Odpowiedz

Porozmawiaj z nią i najlepiej daj znać rodzicom. Bo widać, że ma spore problemy w zrozumieniu otaczającego ją świata. Mimo wszystko dwanaście lat to już naprawdę sporo. I jeśli w tym wieku wierzy, że może stać się Syreną to coś tu jest nie tak. Dodatkowo to, że chce stracić dziewictwo z nauczycielem jeszcze bardziej potwierdza, że kategorycznie potrzeba jej bardzo wiele WIELE rozmów uświadamiających, plus odrobina kontroli nad tym co dziecko robi w internecie.

pacynkazeszmatek Odpowiedz

Zabierz ja do kina na film o liderze zespołu Queen, może zmieni upodobania i zobaczy, że to co pokazują media jest dalekie od prawdziwego życia popularnych osób.

Lisiczka Odpowiedz

Weź sprawy w swoje ręce i pogadaj z nią. Młoda z pewnością nie zdaje sobie sprawy, że coś jest nie tak, a gdy się zorientuje, będzie już za późno i zrobi coś naprawdę głupiego, za co się znienawidzi. Pomóż jej.

Parsyn12 Odpowiedz

Moim zdaniem jako jej starsza siostra powinnaś z nią pogadać. Niestety internet zaczął działać na nią negatywnie, wybij jej to z głowy i poproś rodziców żeby kontrolowali co ona ogląda

BigMomma Odpowiedz

Niech uczy się na własnych błędach. Ty jako siostra możesz jej je tylko wskazać.

Zobacz więcej komentarzy (4)
Dodaj anonimowe wyznanie