#vHHCP

Sytuacja miała miejsce lata temu w technikum. Panowała wtedy taka dziwna moda / prank na sprawdzanie swojej siły. Chodziło w tym o to, aby osoba wkręcana oparła swój łokieć na blacie ławki, a osoba wkręcająca trzymała ją za pięść ciągnąc do siebie, wkręcany musiał jak najbardziej napiąć rękę i utrzymać ją w miejscu. Potem puszczało się tę rękę, a wkręcany się nią uderzał.

Tak więc podeszliśmy do takiego Adrianka, chłopak z IQ równym temperaturze pokojowej. No i zaczynamy go namawiać na próbę siły, koleś w końcu się zgadza. Kumpel trzyma mu tę rękę, tamten napina się jak świnia w pomidorach, robi się czerwony... Kumpel w końcu puścił, z siłą wozu parowego Adrianek przywalił sobie w mordę! Wszyscy parsknęliśmy śmiechem, a Adrianek nic... Po krótkiej chwili mówi do nas tak: "Ej, chłopaki, jeszcze raz, bo se w mordę j*błem".

Chłopak wygrał wszystko!
KrwawyBaron Odpowiedz

A wiesz co ? W momencie kiedy robiliście mu ten głupi "prank" wasze IQ było poniżej temperatury pokojowej.

milA00 Odpowiedz

Wasza inteligencja też nie była na najwyższym poziomie, skoro nikt z Was nie wpadł na to, że takim napinaniem można sobie złamać rękę. Dopiero byście mieli ubaw po pachy jakby sobie rękę zlamal.

404error

Ja w sumie myślałam, że to tak się skończy.

Promp

Albo zęby

magdam Odpowiedz

widzę paru śliskich gnojków z gimbazy którym się wydaje że są zajebiście zabawni, a w rzeczywistości takie nędzne małe karaluchy chętne do znęcania się nad słabszymi. jest się czym chwalić..idź se pograj w lola

JejAlterego Odpowiedz

sprawdz slowo "prank" bo znaczenia nie znasz

FlowMeUp Odpowiedz

Śmieszna i głupia historyjka z czasów bycia małolatem, a wy go ninczujecie jaki nieodpowiedzialny xD No serio?

Awers

Bo to takie nincze ninczujące dzięki ninczako :D

Dodaj anonimowe wyznanie