#ny9bN

Dzisiaj, wraz z moim narzeczonym, zabraliśmy naszego psa do weterynarza. Po badaniu weterynarz stwierdził, że nasz pies jest zbyt rozpieszczony. Aby temu zaradzić, zachęca nas do "zrobienia sobie" dziecka.
Anipsipsi Odpowiedz

Weterynarz dba o przyrost naturalny

SweetGirl121

Haha najlepszy komentarz ;D

Misiaaaa

Lepiej mu to idzie, niż królikom.

szczypaweczki Odpowiedz

Hahaha hah. Czy teraz każdy ma obowiązek mieć dzieci? Sama planuje w przyszłości... Ale już teraz słyszę te niekończące się dogryzania...zyj i daj żyć innym, czemu każdy nie wbije sobie tego do głowy. A jeśli ktoś nie może mieć dzieci co czuje po serii takich pytań... Masakra. Trochę taktu ludzie a przede wszystkim madki, które uważają że macierzyństwo to najwyższe stadium rozwoju i spełnia człowieka. Każdy robi to co uważa za słuszne i działa wedle własnego sumienia.

Rudazpowolania Odpowiedz

Może dorabia sobie jako ginekolog

PaulinaZkomina Odpowiedz

Gorzej jeśli na przykład chcielibyście dziecko ale mieć go nie możecie ze względu na bezpłodność ...

BlachazRdza Odpowiedz

Zabrzmiało pewnie wrednie i pewnie zakuło w serduszka, a to prawda co powiedział. Widocznie zbyt wiele serca pchacie w psiaka, co zamiast na jego korzyść, działa odwrotnie, przez co pies tylko cierpi.

rokiowca Odpowiedz

Dobrze, ze wczoraj jak byłam z królikiem u weta nikt mi nie powiedział, ze Borysek jest rozpieszczony i mam se dziecko zrobic. Ale moze to dlatego, ze nie byłam z żadnym facetem. 😂🤔

Dodaj anonimowe wyznanie