#mDv74

Ostatnio spełnił się jeden z moich największych koszmarów. Jestem osobą bardzo skrytą, która boi się publicznych wystąpień i w ogóle ma problem z odnalezieniem się w społeczeństwie, więc jestem tym kolesiem, który słysząc, że ktoś jest na klatce, czeka parę minut, żeby nie naciąć się na sąsiada i nie mówić mu „dzień dobry”. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie.

W każdym razie dopadła mnie biegunka. W zatłoczonym pociągu. Wszedłem do toalety i będąc w połowie zdejmowania spodni i łamania się nad kiblem, w bardzo spektakularny sposób dowiedziałem się, że nie zamknąłem dobrze zamka w drzwiach. Jakiś koleś je otworzył i zobaczyłem z 5 osób patrzących na mnie z mieszanką zdziwienia i obrzydzenia. Byłem w takim szoku, że powiedziałem tylko „dzień dobry”.
MalpaMowi Odpowiedz

Odpowiedzieli?

cooboos

Pewnie "dla kogo dobry dla tego dobry" ;)

Grytka666

Pewnie chóralnym "dzień-do-bry" ;)

Jezderkusie Odpowiedz

Kultura przede wszystkim. Mogłeś spytać czy ktoś ma papier :).

pijeherbatezdzemem Odpowiedz

Mam tak samo z sąsiadami. Czasem czekam, aż zejdą, a jak już jestem na klatce i słyszę, że ktoś schodzi wyżej, zbiegam szybko, żeby sie nie witać ;_;

Senac Odpowiedz

Może i nieśmiały ale jaka kultura
Poplakalam się ze śmiechu

Jimi222 Odpowiedz

Jadę sobie pociągiem, idę sobie spokojnie do kibla, otwieram drzwi, patrzę a tam koleś sra . Patrzę na niego, a on mi mówi dzień dobry. Bylem w takim szoku, że nie odpowiedziałem.

anonimowalaska Odpowiedz

Mi tez sie zdarzyła podobna sytuacja, że ktoś mi wszedł do kabiny w miejskiej toalecie, ale ja za to powiedziałam "przepraszam" :D

Dragomir Odpowiedz

A jednak umiesz się grzecznie wykasztanić :) ale pewnie i tak Cię nie znają, a oni też może szli w tym samym celu więc powinni rozumieć pewne rzeczy.

Srajsie Odpowiedz

Moim zdaniem świetnie się zachowałeś ;D

ogienek Odpowiedz

Brakuje najważniejszej informacji... Odpowiedzieli? ;D

rowerzysta89 Odpowiedz

" jestem tym kolesiem, który słysząc, że ktoś jest na klatce, czeka parę minut, żeby nie naciąć się na sąsiada i nie mówić mu „dzień dobry”. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie.
"

Ale zjeb lol

Zobacz więcej komentarzy (4)
Dodaj anonimowe wyznanie