#mDs74

Chcę opowiedzieć historię, jak to zacząłem twierdzić, że nic nie dzieje się bez przyczyny. A przypadki są czasem wycelowane dokładnie w nas.

Jestem osobą raczej małomówną i trzymam się z boku, choć wiadomo, mam grupkę kumpli ;) Chodzę do zawodówki na Pomorzu, dowiedzieliśmy się, że zamiast zwykłej lekcji z mojego zawodu przyjdzie do nas student na lekcję o zdrowym trybie życia. Wiadomo, jakie jest podejście klasy do czegoś takiego - wolna lekcja. Przyszedł student, po nazwisku poznałem, że to ktoś z rodziny nauczycielki, i zaczął mówić o... zdrowiu męskich narządów, jakichś chorobach typu HIV itd. Słuchałem jednym uchem, ale nie za bardzo przywiązywałem uwagę. Pojawił się temat raka jądra, a co najlepsze - instrukcja jak samemu badać swoje klejnoty, żeby wykryć raka. Klasa prychała śmiechem. Wszyscy mieliśmy fun, że ktoś nas uczy jak obmacywać jajka. Ale okej...

Jakiś tydzień później, przy okazji kąpieli myślę sobie - dobra... spróbuję, tak z czystej ciekawości, choć przyznam, że wydawało mi się to zabawne. Wyczułem jakieś grudki, były jakieś elementy twarde - podobnie do tego, co mówił ten koleś. Trafiłem do jednego, potem drugiego i trzeciego lekarza, jakaś biopsja, po czym odbieram wyniki - rak złośliwy jądra. Próbowali coś z tym zrobić, ale po pewnym czasie zapadła decyzja, że trzeba uciąć.

Do dzisiaj myślę co by było, gdyby nie ten student, który przyszedł (jak sam powiedział) w trakcie swoich ferii, i że akurat do mojej klasy. Wydawało mi się, że prowadził jeszcze kilka lekcji potem w szkole, korciło mnie, żeby podejść... ale przecież nie mogę powiedzieć, że nie mam jajka.
derp Odpowiedz

Panowie, dbajmy o swoją męskość - jesteśmy w grupie ryzyka, bo najczęściej chorują mężczyźni w wieku 20-40 lat.

PTSD Odpowiedz

Zdrowia!

Difenyloalanina

PTSD piękny nick :D ostatnio pisałam o "tobie" (hehe) pracę na zajęcia <3

Ineedjesus Odpowiedz

Nie rozumiem, co jest takiego śmiesznego w badaniu jąder.

xoxpaulixox Odpowiedz

Z jednym jajkiem chyba nadal można mieć dzieci? Autorze coś Ci lekarze powiedzieli w tym temacie? Chociaż Cię nie znam, to cieszę się, że żyjesz i życzę dużo zdrowia. A brak jajka nie uwłacza Twojej męskości :)

doznudzenia

Można. I z jednym jądrem można też mieć mega potencjał :D

ThisLove Odpowiedz

Zdrowia autorze! Dobrze, że posłuchałeś! Ale serio klasa idiotów, bo badanie jader to rzeczywiśćie śmieszne chyba tylko dla gimbusów, których bawi słowo penis.

GlodnyStudent

Autor również miał z tego beke...

Stylova Odpowiedz

Gdybys mial okazje go spotkac na twoim miejscu podziekowalabym mu - byc moze zawdzieczasz mu zycie a i na pewno miło by mu bylo uslyszec ze jednak ktos skorzystał z jego lekcji

Hyssicara Odpowiedz

Podzięuj mu. Zrobi mu się miło, jak się dowie że nie zmarnował tego czasu i że ktoś to docenił.

Olusza Odpowiedz

Jak kobiety badają sobie piersi to też jest powód do śmieszkowania, albo gdy któraś jest po mastektomii to też jest powód do wstydu ? Naprawdę, trochę dojrzałości ... nie tylko krocze czyni z kogoś mężczyznę -.-

crimsoneye Odpowiedz

Słyszałam też, że jeśli meżczyzna nasika na test ciążowy i wyjdzie pozytywny to też może oznaczac, że ma raka.

aldialdi Odpowiedz

Możesz powiedzieć, widać, ze student na poziomie, skoro w waszej klasie mimo śmiechów , nie rezygnowal

Zobacz więcej komentarzy (15)
Dodaj anonimowe wyznanie