#hwhhm

Dwa lata temu. Wycieczka klasowa. Wlazłam niechcący w kadr, gdy grupka chłopaka, który mi się podobał, ustawiała się do zdjęcia. Oni mnie nie znają. Chłopak, jego dziewczyna i jeszcze kilku innych ludzi. Gdy zauważyłam sytuację, w jakiej się znalazłam, spanikowałam i zamiast uciekać... stanęłam za nimi i się uśmiechnęłam.

Do dziś brzuch mi wykręca, jak przypomina mi się, co odstawiłam.

Dziewczyna wrzuciła to zdjęcie na FB i mnie nawet oznaczyła. Chociaż tyle, że ładnie wyszłam.
NiezbytSprytny Odpowiedz

Wydaje się, że wybrnęłaś z większą pewnością siebie niż ta którą zwykle dysponujesz.

rocanon Odpowiedz

Jak Cię oznaczyła, to już znają.

Shrekking Odpowiedz

A jak to możliwe, że dziewczyna tego chłopaka cię oznaczyła skoro nawet cię nie znała? Zresztą co to za logika, jakiś noname wpieprza mi się w kadr, to oczywiście z radością wybiorę to zdjęcie jako to które umieszczę w mediach społecznościowych xD

hildyr

Jeśli chodzili do tej samej szkoły to myślę, że mogli się chociaż kojarzyć. Pamiętam, że w szkole średniej znałam imiona i nazwiska większości osób z mojego rocznika, pomimo tego, że nigdy nawet z nimi nie rozmawiałam.

Shrekking

@hildyr, niby kur.. skąd znałaś? Stalkowałaś ich czy co? A no tak, wymyśliłaś tą historyjkę

hildyr Odpowiedz

Myślę, że za bardzo się tym przejmujesz, naprawdę. Było, minęło, po co w ogóle się tym przejmować. Każdy z nas odwalił w przeszłości jakąś głupotę i zapewniam Cię, że jedyną osobą, która teraz o tym myśli i się wstydzi, jesteś Ty sama. Oni na pewno już o tym zapomnieli. A jeśli pamiętają to raczej w ogóle o tym nie myślą, bo po co.

budyn4 Odpowiedz

Całkiem zabawna sytuacja + wkradlas się na cudze zdjęcie (win)

Lunathiel Odpowiedz

Chad move xD

Vito857 Odpowiedz

No to w końcu cię znali czy nie znali, jak cię oznaczyła?

TrzyPingwiny

Mogło być tak, że jej nie znała, ale któraś z osób ze zdjęcia już tak i podała jej nazwisko. Może być też tak, że nigdy ze sobą nie rozmawiali, ale znali swoje nazwiska. Byli z jednej szkoły.

Shrekking

@TrzyPingwiny, ty tępoto
"ustawiała się do zdjęcia. Oni mnie nie znają"

Dodaj anonimowe wyznanie