#hPZkh

Szłam sobie dzisiaj spokojnie na praktyki, gdy nagle zauważyłam, że jakiś dziadek koło siedemdziesiątki patrzy w moją stronę. Podszedł nagle do mnie i pyta się, czy wiem może która jest godzina, to mu odpowiadam, że 9.27. Stoi nadal przede mną i się patrzy, więc pytam, czy coś jeszcze, a on do mnie ze stoickim spokojem odpowiada "Fajna z ciebie sucz, ile bierzesz?". Na co mi kopara opadła do kolan, stałam przez dobrą chwilę, nie wiedząc co się dzieje, w końcu powiedziałam: "Gdyby był pan młodszy, to bym panu zaj*bała" i poszłam.

Nadal nie mogę uwierzyć w to co się stało. Co się dzieje z tymi ludźmi...
KochamLodyMietowe Odpowiedz

No to ile bierzesz :D

A tak serio, to podziwiam ze mimo wszystko się odezwałaś

jprdl Odpowiedz

Z historii które się nie wydarzyły ta nie wydarzyła się najbardziej

Kurde26 Odpowiedz

Szczerze? To chyba przez tę modę. Jestem po 40stce i powiem szczerze że gdy byłem w wieku mojej córki to takie stroje jak noszą jej koleżanki, nosiły tirówki a są jeszcze nieletnie. Poluźnienie strojów, ale także języka i obyczajów sprawia że starsi ludzie patrzą na dużą część tych biednych dziewczyn jak na qrwiszcza.

ToTylkoJa90

Szczerze? Ani strój,ani wygląd nie daje nikomu prawa do takich komentarzy.

Kurde26

Jednak będę się upierał że trochę tak. Swoim zachowaniem i swoim wyglądem dajemy świadectwo jakimi ludźmi jesteśmy. Zmienia się pogląd na to z wiekiem. Podobnie jak stosunek mężczyzn drastycznie zmienia się do seksu przedmałżeńskigo wraz z narodzinami córki. Oczywiście strój nie usprawiedliwia tego by taką dziewczynę atakować jednak usprawiedliwia pomyłkę lub nietrafiony komentarz.

ToTylkoJa90

A ja będę się upierać,że rozsądni ludzie,nie oceniają innych po wyglądzie i po tym,czy współżyją. Innymi nie ma co się przyjmować,bo nie są tego warci.
Prosty przykład. Byłam nastolatką,gdy zaczęłam uprawiać seks. Powiedziałam o tym mamie,zapisała mnie do lekarza żebym zaczęła się solidnie zabezpieczać. Powiedziała też ojcu i fakt, widziałam,że inaczej na mnie patrzy,a może to sobie wmówiłam, kto wie. W każdym razie, jego stosunek do mnie się nie zmienił, bo jest dojrzałym, rozsądnym człowiekiem. Kolejny przykład,sama ubieram się dość odważnie,lubię zwracać na siebie uwagę.

A jeśli chodzi o takie wstrętne,wulgarne i chamskie komentarze, to nie, wygląd ich nie usprawiedliwia.

Skladanyrower Odpowiedz

Opadła jej kopara, bo ma swoje standardy - dupy daje, ale tylko za darmo ;)

SportToZdrowie Odpowiedz

Może był chory na Touretta?

Dodaj anonimowe wyznanie