#gWBPs

Uderzyłem kobietę, na dodatek moją córkę.

Gdy Asia miała 18 lat, pracowałem w bardzo stresujących warunkach. Napięcie i nerwy teoretycznie mijały, gdy wracałem do domu.
Kiedyś położyłem się bez kolacji, a w nocy obudziłem się, by skorzystać z WC. Gdy zrobiłem co miałem, odczułem cholerny głód i zaspany poszedłem do lodówki, bo wiedziałem, że zostały naleśniki z obiadu.
W momencie wyciągania ich z lodówki obok mnie stanęła Asia (nie zza drzwi jak w filmach, tylko tak normalnie, teoretycznie była widoczna) i zapytała "tato?". W tej samej chwili wypuściłem talerz z rąk, wydarłem się i przywaliłem jej prawym prostym prosto pod oko.
Jestem 2-metrowym facetem ważącym ponad 150 kg... moja córka ma 155 cm i max 50 kg. Efekt uderzenia był dość... powalający.

Oczywiście było mnóstwo przeprosin, zapewnień, że nic się nie stało i kolejne przeprosiny, fioletowy siniak schodził dłuuugo.

Anonimowe w tym wszystkim jest jednak coś innego. Minęło parę lat, ale za każdym razem gdy tylko o tym myślę, nie czuję wstydu czy żalu, a... rozbawienie. Potrafię śmiać się sam do siebie, gdy pomyślę o tej sytuacji - nie samo uderzenie mnie bawi, a ten ciąg przyczynowo skutkowy - "Tato?". "Aaaa!". Brzdęk, łup. "AŁŁŁAAAA!". "O kurna, córuś, żyjesz?".
Jak do tego doszło, że znokautowałem najważniejszą osobę w moim życiu? Nie wiem. Ale teraz wydaje się to cholernie zabawne na swój dziwny sposób.
Mikser Odpowiedz

Głodny nie jesteś sobą

KruszynkaDrobniutka

Dokładnie 😊

StaryTapczan Odpowiedz

Moim zdaniem ma prawo Cię to bawić po czasie, zwłaszcza, że nie uderzyłeś jej celowo. Byłeś zaspany, wystraszyłeś się. Mnie raz facet uderzył, zupełnie niechcący, coś opowiadał i machnął ręką, kiedy się znienacka napatoczyłam. Przywalił mi prosto w gębę, niechcący, ale wyglądało to całkiem śmiesznie. Oczywiście przeprosił, ale śmialiśmy się z tego oboje.

ZimnaFrytka

Mój facet strasznie żywo gestykuluje jak mówi i kiedyś mi tak załatwił limo pod okiem.

Niezywa Odpowiedz

Ugryź snickersa, bo za bardzo gwiazdorzysz.

hot16siedlce Odpowiedz

"a pamiętasz jak ci przyjebalem?"

Selevan1 Odpowiedz

Dobrze że nie prawym znad lewą ręką fachowo zwanym overhand.

FireInTheWater Odpowiedz

W tym ciągu przyczynowo skutkiem niczego śmiesznego nie ma.

Parauszka

Każdy ma inne poczucie humoru.

Lubryfikant Odpowiedz

To chyba nie jest Twoja biologiczna córka ... Ojciec 2 metry, a dziecko 155 cm. No, chyba że mama byla karłem 145 cm.

Nayla

xDDD oczywiscie, ze to moze byc jego biologiczna corka

Nyks

@Lubryfikant Tak, bo wygląd dzieci jest zawsze idealnym odwzorowaniem średniej arytmetycznej cech rodziców...

Dodaj anonimowe wyznanie