#cXDVR

Właśnie wyszła ode mnie kontrola z opieki społecznej. Dlaczego? Może od początku.
Kilka tygodni temu mój chodzący przewód pokarmowy (niektórzy nazywają go golden retrieverem) przeszedł dość konkretne zatrucie pokarmowe. Dostał kroplówkę, serię zastrzyków, a w domu miałam mu podawać tabletki i kwas mlekowy w proszku.

Tak więc następnego dnia rano, ze względu na to, że mąż wyjechał w delegację i wszystko było na mojej głowie, biegałam wściekła po domu przygotowując śniadanie jedną ręką, drugą malując oczy.
Kiedy moja córka weszła do kuchni akurat rozrabiałam ten nieszczęsny kwas mlekowy w kieliszku po wódce, żeby za chwilę go wciągnąć do strzykawki i podać psu do pyska.
Tutaj też muszę dodać, że mam gęste, kręcone i mocno po*********e włosy, dlatego rano wyglądam jak dziecko Chopina i Hermiony Granger.

Oczywiście mój życiowy pech (albo karma z zeszłego życia, nigdy nie wiem) sprawił, że moje dziecko akurat w tym dniu musiało dostać w przedszkolu zadanie: narysuj poranek w twoim domu.
I co narysował mój aniołek? Siebie jedzącą śniadanie przy stole, podczas gdy ja stoję obok z woreczkiem foliowym z białym proszkiem w jednej ręce, strzykawką w drugiej, a obok na blacie leży kieliszek po wódce. Do tego wszystkiego mój mały Picasso zadbał o najdrobniejsze detale, dorysowując mi wyraz czystego wk*******a na twarzy, CZARNE wory pod oczami i moje wspaniałe włosy w najlepszej odsłonie.

Pewnie pomyślicie: co w tym anonimowego?

A to, że wczoraj wysłałam młodą do dziadków i zabalowałam z moją najlepszą przyjaciółką, a całą wizytę urzędniczek modliłam się, żeby na nie nie zwymiotować i żeby nie weszły do sypialni, w której spała moja nawalona jak Messerschmitt przyjaciółka w otoczeniu butelek po winie, pudełek po pizzy i opakowań po żelkach.
CzarnaSowa Odpowiedz

Jedno z lepszych wyznań, hihihihi

Obiektywny

No offence, ale czy tylko mnie irytuje "hihihi" a "hahaha" jesteś jakieś takie "normalne"?

JuliaPanda225

@obiektywny "hahaha" może nie, ale za to "hihihihi" już tak, mam wrażenie że osoba która to pisze jest upośledzona. To brzmi tak nienaturalnie!

CzarnaSowa

Ja akurat mam taki durnowaty śmiech, moi znajomi twierdzą że śmieję się jak zła postać z kreskówki, muahahaha😈😈

Docha Odpowiedz

Na przypale albo wcale! Uwielbiam to wyznanie. Jako, że konto mam od niedawna jeszcze nigdy nie dodałam wyznania do ulubionych. A to bardzo bym chciała. Anonimowi, pomozecie?

TimeyWimey

Wystarczy kliknąć w "dodaj do ulubionych" :P
Musisz najpierw wejść bezpośrednio w wyznanie.

Tevatai

W aplikacji na telefon jest to znaczek gwiazdki

kokolada

anonimowe nie maja aplikacji

tramwajowe

@kokolada Mają.

gwynbleidd

Jest aplikacja. W opisie widnieje, że oficjalna

Docha

Dzięki wielkie, udało się! Faktycznie najpierw musiałam wejść w wyznanie i znalazłam to magiczne: dodaj do ulubionych :)

majer

@Docha - Gratulacje! Właśnie zostałaś hakerem :)

PaniSanchez

Ja sobie kopiuje linki wyznań i wrzucam do notatki w telefonie ;)

nielubiepepsi Odpowiedz

"całą wizytę urzędniczek modliłam się, żeby na nie zwymiotować" - zabrakło jeszcze jednego "nie" :D Chociaż w ten sposób brzmi fajniej :P

Mikasa833 Odpowiedz

"Tutaj też muszę dodać, że mam gęste, kręcone i mocno po*********e włosy dlatego rano wyglądam jak dziecko Chopina i Hermiony Granger." Mam podobnie z moimi włosami nad ranem, ostatnio coraz łatwiej idzie mi z ogarnięciem ich, ale w ciągu dnia zazwyczaj robią się całe potargane.

LukrowaneFrytki

Proszę nawet nic nie wspominać i poebanych, kręconych włosach... użeranie się z tym codziennie rano -.-

Angeel Odpowiedz

Te teksty są wspaniałe xD

Asasynka Odpowiedz

Dziecko Chopina i Hermiony Granger, hahaha :D

Kamazz Odpowiedz

Zajebiste 😂 jesteś świetna!

Zoena Odpowiedz

Dziwne, że nie chcieli się rozejrzeć

Przytulmnie Odpowiedz

Może to dziwnie zabrzmi ale mnie to rozśmieszyło

ManOnFire Odpowiedz

Tak to u nas w PiS-landii jest. Milicja wsadza do pierdla babcię, co z Lidla bułkę ukradła, chłopak 18 lat w pierdlu gnije za niewinność, bo tak było komuś łatwiej, a psychologowie różnej maści z normalnego robią patusa i debila. No cóż, oto absurdy życia u nas!!!

Zobacz więcej komentarzy (8)
Dodaj anonimowe wyznanie