#b8bJE

Od kilku dni jestem chora i leżę w łóżku. Moje łóżko jest piętrowe, więc jestem dość blisko sufitu i słyszę co się dzieje w pokoju piętro wyżej.

Wczoraj o około 11/12 facet, który mieszka tam ze swoją żoną wrócił wcześniej z pracy, co wydało mi się dziwne, bo często wraca około 20. Ale okay, może coś się stało. Po chwili rozmów jego z swoją żoną (bowiem byłam pewna, że to ona) zaczęli uprawiać seks, który był dość głośny. Jak przestali poszłam spać i się obudziłam o godzinie 17, bo leki. I słyszę, jak znowu ktoś uprawia seks w tym pokoju i coś mi nie grało, bo głosy były jakieś inne, ale nie wnikałam.
I dziś, bo się lepiej już czuję, dowiedziałam się o co chodziło. Facet, który tam mieszka w godzinach od 11-13 przychodzi ze swoimi kochankami do ich mieszkania, a ona od około 15-18 przyprowadza swoich.

Wiem to, bo właśnie facet wrócił z pracy i zastał swoją żonę z obcym facetem w łóżku i zaczął jej robić awanturę, po czym ona mu na to, że ona wie o jego kobietach. Po jakimś czasie, nie wiem, z 15 minut, zaczęli się, kurna, ruchać na podłodze. Ja chora leżąc w łóżku mam wielkiego mind fucka.
A w tym samym czasie moi sąsiedzi z dołu puszczają swoim dzieciom kolędy.
qezsil Odpowiedz

Rozwaliło mnie ostatnie zdanie 😂

Przytulmnie

Mnie też trochę zabawno-ciekawo-dziwaczna sytuacja

elefant Odpowiedz

Taki rodzinny Warsaw Shore

derp

Warsaw whore* :)

Martyna21P Odpowiedz

"słyszę jak znowu ktoś uprawia seks w tym pokoju i coś mi nie grało, bo głosy były jakieś inne, ale nie wnikałam" :D coś nie pasowało, bo jęczeli inaczej niż zwykle :D

OPeruit Odpowiedz

A tynkiem w oczy nie sypało?

BlachazRdza Odpowiedz

Powiem Ci, że ciekawie. Też mam cienkie ściany i sufity, także mam przyjemność słuchać różnych sytuacji, ale kończy się na zwykłym, partnerskim seksie, bez żadnych zdrad.

Docha Odpowiedz

W sumie to się dogadali w tej kwestii, żadne z nich nie lubi monogamii. No i spoko. Taki związek też ma szansę na przetrwanie tylko powinni wcześniej się dogadać, a nie po fakcie :)

tramwajowe Odpowiedz

Moje dzieci sluvhają kolęd cały rok (bo lubią). Ale nade mną jest tylko jedno piętro ;-)

tramwajowe

*słuchają !

Macieksto Odpowiedz

nagrywali jak nic

DarkPsychopathII Odpowiedz

Upadek moralny i k*restwo zwykłe... Quo vadis świecie ?...

Isette Odpowiedz

myślałam, że usłyszysz jak facet leje żonę

Zobacz więcej komentarzy (11)
Dodaj anonimowe wyznanie