#ZPbzD

Swego czasu jeździłam na wakacje do ciotki na wieś. Parę domów dalej mieszkała mała dziewczynka. Nie opowiadała żadnych z kija wyssanych opowieści, nie śpiewała niczego strasznego, nie mówiła nic, co mogłoby przerazić. Nie musiała. Wystarczyło samo jej spojrzenie... Nigdy nic sama nie broiła, jedynie podjudzała innych do tego. Śliczna mała dziewczynka, której bałam się spojrzeć w oczy... Do dziś dzień nie wiem czemu budziła we mnie niepokój.
hugendubel Odpowiedz

Obecnie ta dziewczynka pisze tu pod nickiem Hvafaen.

Hvafaen

Szczerze to to o moich oczach słyszę cały czas i pytają czy to soczewki 😂 więc się uśmiałam.

Econiks

Nie trafiłaś. Mi wg opinii innych "dobrze z oczu patrzy" umiem się kamuflować ;]

Hvafaen

Konwersacje? Jesteś pewna? Akurat econiks jest spoko, a ty ograniczona jakby wokół ciebie był płot.

KorseyShani

Dokładnie, jakby nie dało się pisać komentarzy bez wyzywania i oceniania... Smutne.

ms0nobody

sorry wszyscy, ale jedyna osoba, ktora tu nikogo nie obraza i nie ocenia, jestem ja :P

ms0nobody

Napisalam, ze twoje wypowiedzi sa bardzo infantylne, a o problemach psychicznych sama pisalas.
To nie jest ocenianie, tylko stwierdzenie faktu.

ms0nobody

Wklej linka z moimi komentarzami, to się odniosę. Nie pamiętam już o co dokładnie chodziło, więc ciężko mi tak spekulować.

ms0nobody

Nie, na pewno nie napisałam, że powinnaś iść do psychologa, gdy zaczęłaś się tym interesować, bo nie uważam wierzenia w reinkarnację za problem psychiczny. Może pomyliłaś mnie z kimś innym. Ja zawsze powtarzam, że żadna wiara nie jest zła sama w sobie. O infantylności wspomniałam dlatego, że wiarę w reinkarnację uważasz za bzdury, a wiarę w Boga już za coś normalnego, ale nie potrafiłaś tego w żaden sposób uargumentować. Pisałaś, że wiara w reinkarnację jest zła i już, bo ty tak twierdzisz. Argumentami "bo tak" posługują się dzieci, dlatego napisałam, że masz infantylny tok myślenia.
Nie wiem co myślisz teraz, jeśli coś się w twoim sposobie myślenia zmieniło, to okej, ale to co wtedy pisałaś naprawdę nie brzmiało dojrzale. I to wciąż nie jest ocenianie cię, tylko wysuwanie wniosków na podstawie twojego wyznania i komentarzy.

Dragomir

A tak poza tym, @Hva...wiesz, z wiekiem charakter odciska piętno na twarzy. Może to dlatego pytają czy to soczewki, czy jednak wredota wyziera.

TrzyPingwiny

DalMyeong, nie znam cie, nie wiem o jakim wyznaniu mówisz, ale tu brzmisz jak dzieciak. Twój tok myślenia i sposób pisania jest jak u jakiejś 13-latki.

Zobacz więcej odpowiedzi (2)
sinusoidazemniejest Odpowiedz

Born to create drama (polecam wpisać w yt)

Dodaj anonimowe wyznanie