#Y6Fg2

Od pięciu lat na stałe mieszkam w Londynie ze swoim tatą. Mam 20 lat. Moja mama zmarła tuż po porodzie. Jestem jej idealną kopią, ale tylko z wyglądu. Charaktery mamy zupełnie inne i dlatego właśnie rodzina ze strony mamy nie utrzymuje z nami kontaktu.
 
Dlaczego? Moja mama była wspaniałą kobietą. We wszystkim najlepsza, z najlepszymi ocenami, czego się nie dotknęła, zawsze jej wychodziło. Świetnie gotowała, pięknie śpiewała, w pracy szybko awansowała. Chodzący ideał. Wg mojej rodziny to właśnie moja wina, że moja mama umarła. O ile z tym się z czasem pogodzili (lub po prostu przestali o tym głośno mówić), o tyle nie mogą się pogodzić, że mimo uderzającego podobieństwa ja nie jestem nią. Jestem osobą raczej nieśmiałą, zamkniętą w sobie. Mam problemy z nawiązywaniem znajomości. Talentu kulinarnego ani wokalnego też po niej nie odziedziczyłam. Dla rodziny okazałam się wielkim rozczarowaniem.
Tylko mój tato od zawsze mnie wspiera i mówi, że mama na pewno jest ze mnie dumna.

Dlaczego pisałam na początku o Londynie? Bo tam właśnie postanowił przeprowadzić się mój tata widząc, jak traktuje mnie rodzina. I za to jestem mu bardzo wdzięczna!
PokerPlayer Odpowiedz

Głowa do góry kolezanko :) Rodziny do szczęścia nie potrzebujesz, najważniejsze że masz ojca w którym masz wsparcie i razem przez wszystko przejdziecie :) pozdrowienia z Londynu! :)

KaerMorhen Odpowiedz

Ale masz super tatę :) Trzymaj się a tymi idiotami się nie przejmuj. Rób to, co sprawia ci przyjemność, a nie to co ktoś ci narzuca :)

FoxyLadie Odpowiedz

Pewnie jakby usunęła ciążę, to na nią cała nagonka by poszła. Jak to łatwo znaleźć sobie powód do oczerniania innych za każdą decyzję!

Ale tata zachował się super 😊 Oby wam się dobrze wiodło.

Ggddghv Odpowiedz

To, że wyglądasz jak matka nie znaczy, że jesteś nią. Jesteś sobą i nie ma się czego wstydzić. Też bym chyba nie chciał abymoje dziecko było dokładnie takie jak ja. Rodzina nie pomyßlała, że charakter możesz mieć po tacie?

JuzNieAnonimowy Odpowiedz

Przynajmniej masz normalnego ojca, który mimo podobieństwa nie szuka w Tobie cech zmarłej żony. :) Po prostu jesteś jego ukochaną córeczką. :)

SG2 Odpowiedz

Najlepiej jakbyś odciął się od takich ludzi jak tamta rodzinka i całkowicie o nich zapomniał. Nie mają prawa obwiniać Cię o śmierć mamy. A Twój tata ma rację, na pewno jest z Ciebie dumna. Każdy z nas jest wyjątkowy, nawet jeśli nie odziedziczyłaś talentu wokalnego po mamie. :)

SG2

*odcięła, przepraszam

livanir Odpowiedz

Czyli całe życie wywoływali u Ciebie poczucie winy, a teraz mają fochy, że jesteś nieśmiała? Czy tacy ludzie nie umieją myśleć przyczynowo-skutkowo?

MarzycielSpodZiemi Odpowiedz

zazdroszczę taty;]
nie martw się, nie obwiniaj, głowa do góry:)
a o talenty się nie martw z czasem je odkryjesz, ja swoich nadal szukam, choć podobno mam dar do uczenia matmy:P [a mam ponad trzy dychy]
teraz lecę z NP w intencji odkrycia moich talentów:D

PaniBukiet Odpowiedz

A jest w ogóle coś w czym jesteś dobra? Masz jakieś umiejętności?

Dodaj anonimowe wyznanie