#WsYYO

Moja siostra i babcia prowadzą między sobą wojnę przez ostatnie 2 lata. Mimo wszystkich obrońców babci i znawców od tego, że to siostra powinna ją szanować - młoda ma rację. Nie będziemy wnikać w sytuację rodzinną, ale generalnie to babcia nie jest w porządku.
Dodam jeszcze, że babcia za młodu dwa razy zaszła w ciążę i dwójkę dzieci oddała... Pozostałą trójkę postanowiła wychować.

No więc sytuacja wydarzyła się kilka dni temu, na rocznicy śmierci naszego ojca, a jej syna. Cała rodzina jak zwykle w ten dzień przygnębiona, rozmowy niby żwawe, ale nastrój wyjątkowo okropny. Młodzi oczywiście zostali wypytani o związki, o szkołę... Właśnie - o szkołę.

Moja siostra jest wyjątkowo zdolną dziewczyną. Szkołę średnią zaczynała w technikum, ale kierunek po prostu jej się nie spodobał... Dużo też chorowała, miała zaległości. Tak też po pierwszym semestrze zapadł wyrok - zmiana szkoły. Jedyną opcją na uratowanie roku było liceum zaoczne. Mojej siostrze to pasuje - pracuje sobie w dzień i bardzo pomaga w domu... Ale babcia oczywiście chciała jej dopiec:
- Przecież to wstyd, co ludzie powiedzą, zaraz pomyślą, że jesteś w ciąży!
Siostra nie wytrzymała. Spojrzała na babcię i odparła:
- Wiesz babciu, to nie są te czasy, kiedy panna z dzieckiem musi je oddawać obcym, bo to wstyd.

Pierwszy raz w życiu ktoś zgasił naszą wredną babkę... Chociaż przy stole zapadła niezręczna cisza, to siostra jawnie mówi, że "warto było".
bazienka Odpowiedz

te co najwiecej jadu sacza i wyzywaja najwiecej maja na sumieniu

Madhu

Dokładnie. Kiedyś, jak siedziałam w kolejce do lekarza, to usłyszałam od dwóch leciwych babć, że kiedyś to się miało po 10-15 dzieci, a jak któreś zmarło, to trudno, bo bog dał następne.

Dragomir

Ale jaka to wina babć, że im dzieci pomarły?

FajnyCzlek

Chodzi o to że "a dziecko mi zmarło to srać na nie wyrucham następnego będę miała kolejne"

Madhu

Dragomir, chodzi o ich podejście? Dziecko mi umarło? Walić, naklepie se następne.

Ultraviolett

Bog dal nastepne. Zabawne, naprawde zabawne.

KotlecikSchabowy Odpowiedz

Czasem wydaje mi się, że tacy ludzie jak ta babcia robią wszystko tylko na pokaz.

Vados

Bo robia na pokaz

Kars

Nudzi im się w życiu. Ich świetność przeminęła

Anna123456789 Odpowiedz

Osoby, ktore maja najwiecej na sumieniu, atakują inne. Ja mam taka ciotke, ktora w ciazy z innym facetem i dla pieniedzy wyszla za wujka. Wujek do dzis o tym, ze nie jest ojcem swojego syna nie wie. Natomiast ciotka, obecnie 60-letnia zajmuje się: szkalowaniem i oczernianiem bogu ducha winnych przypadkowych osob, rozniecaniem konfliktow, wciaganiem innych w slowne przepychanki, zastraszaniem, nękaniem i pomawianiem. Generalnie jej dzialalnosc jest na granicy kodeksu karnego. Po prostu jest toksyczna osoba szukajaca ofiary.

Dodaj anonimowe wyznanie