#Nzj4S

Jako młody piwniczak prawiczek marzyłem o tym, żeby móc uprawiać masę seksu. Kilka lat później, kiedy trafiłem na dziewczynę z takimi samymi zapotrzebowaniami jak ja, dowiedziałem się, że czasem nawet seksu może być zbyt dużo. W tym czasie trafiłem na ostry dyżur, okazało się, że nadmiar seksu doprowadził u mnie do pęknięcia naczyń krwionośnych w prąciu.
tramwajowe Odpowiedz

"Piętnastoletni ja byłby zdruzgotany widząc jak często trzydziestoletni ja woli się wyspać niż uprawiać seks."
Tak jakoś to szło ;)

bobylon89

Kończę 30 lat w lutym i już teraz wystarczy mi seksu raz na dzień. Więc coś w tym tekście jest.

XX2411

Starość, nie radość. Wzrok nie ten i ręka już boli?

zielonka Odpowiedz

Czy prawiczkiem zawsze musi być typowy piwniczak i przegryw ? Czy nie ma juz normalnych prawiczków ? ( O ile nie jest to oksymoron xD).

Vader1337

Przecież nikt nie ma napisane na czole, że jest prawiczkiem, a jak się nie będzie przyznawał to może nawet będzie miał szanse to zmienić, o ile zachowuje się normalnie.

tewu

Pewnie są, ale ten akurat był gatunkiem piwniczak przegryw.

Vader1337

Tak czy siak uważam, że bycie prawiczkiem wynika z jakichś społecznych dysfunkcji. trudności w nawiązywaniu relacji czy po prostu nieatrakcyjnym wyglądem i o ile do pewnego wieku jest to normalne, to gdy facet, który dajmy na to ma skończone 23 lata i dalej nic to powinna się zapalić czerwona lampka, że z typem jest coś nie tak.

Zio

Vader a jeśli dziewczyna ma 23 lata i nadal nic to też?

Vader1337

Jeśli nie jest mega odpychająca to tylko plus ;d serio nie znam ani jednego faceta, któremu przeszkadzałaby dziewica, wręcz przeciwnie. Szczególnie w czasach, gdy mamy coraz wiecej prawiczków a coraz mniej dziewic xD

Rollo320

Straciłem cnotę w wieku 24 lat i ... żałuję, że tak późno.

xeinap

Mam 19 lat i jestem prawiczkiem. I nie spieszy mi się do zmiany tego stanu bo wolę czekać na właściwą kobietę niż przespać się z jakąś dziewczyną tylko po to żeby nie być już prawiczkiem bo po prostu seks bez miłości mnie nie interesuje. I według Ciebie jak przez następne 4 lata nie będę uprawiał seksu to jest ze mną z tego powodu coś nie tak?

KnizeVegeta

@Vader1337 Zajebista hipokryzja. Z takim typem prawiczkiem musi być coś nie tak. A jak dziewczyna - e to fajnie, spoko przecież :D

Rollo320

@up to się zwie podwójne standardy

Vader1337

Mnie nie trzeba izolować. Sam to robię xD

icebreaker Odpowiedz

Niedobór jest zły, ale nad­miar jeszcze gorszy.

Yesavebell Odpowiedz

Pjona! Na pierwszym roku poznałam faceta 7 lat starszego który miał takie potrzeby jak ja. Pierwszy tydzien spaliśmy po 1,5h na dobę, drugi 3h na dobę, a potem wylądowałam na kroplówce. Ustaliliśmy 5h snu minimum i przez rok byliśmy świetnie dogadującą się parą która przy okazji bzykała sie 7 razy dziennie prawie codziennie. Sama nie wiem jak jak ja tak mogłam z perspektywy czasu xD

Dodaj anonimowe wyznanie