#MP1pf

Sytuacja z egzaminu teoretycznego. 100 osób umiejscowionych w pięciu długich ławkach. Uprzedzając pytania – test pisaliśmy na naszych laptopach, tak że nie było możliwości ściągania od osoby siedzącej naprzeciwko.
Siedziałam przy samym brzegu jednej z ławek, przy ścianie. W pewnym momencie koleżanka siedząca naprzeciwko mnie zrobiła przerażona minę, po czym krzyknęła i wskazując palcem na ową ścianę, oddaliła się od ławki. Było to dość teatralne, muszę przyznać, ale gdy tylko się odwróciłam, to zaraz zrozumiałam czemu.
To był potwór. Wielki, o długich nogach, pająk! Gdy go zobaczyłam, zaraz wstałam, piszcząc jak wariatka. Koleżanka siedząca obok mnie wzięła butelkę wody i zaczęła okładać nią pająka. Po piątym uderzeniu, a każdemu uderzeniu akompaniował dramatyczny krzyk godny predatora, z pająka nie zostało nic.
Nasz egzaminator jedyne co zdołał z siebie wydusić, to czy nas nie poj***ło. No cóż...
 
A teraz uwaga: był to egzamin policyjny... Tak że jeżeli policja nie przyjeżdża na Wasze wezwanie, to może akurat „coś” stanęło im na drodze? :)
Yacsa80 Odpowiedz

"Mamy interwencję w mieszkaniu numer XX, ze środka dobiegają krzyki. Prawdopodobnie mąż bije żonę! Natychmiast potrzebne wsparcie!"
"Dlaczego nie wchodzicie?!"
"Zaraz za drzwiami w korytarzu jest wielka pajęczyna i tam taki pająk siedzi i blokuje wejście..."

vylarr Odpowiedz

Aż strach pomyśleć, że dostaną broń.

PaniPanda Odpowiedz

Polecam zapoznać się ze skakunowatymi pająkami. (skakuny). Mi pomogły na arachnofobię. Te pająki są mega inteligentne, mogą utrzymywać kontakt wzrokowy i machać odnóżem (do innych pająków jako forma komunikacji) - co wygląda jak machanie. Są mega słodkie też :3
Nie każdy pająk taki straszny. Takie zabójstwo butelką wody z lęku to dla mnie jest coś idiotycznego. Nieważne, czy pająk, czy nie pająk - on się boi bardziej niż my, a ludzie jako istoty rozumne powinni o tym wiedzieć.

DGM Odpowiedz

Żałosne...policjantki ktore boja sie pajaka?

MaryL

@DGM ludzie, trochę dystansu... 🙄 Śmieszną historyjkę dziewczyna opisała i tyle.

Kalkulator123 Odpowiedz

Jak to czytam to się boję 😭

WiedzminGeralt Odpowiedz

Osobiście bardziej nie lubię skolopendromorfów :/

Moni111 Odpowiedz

Mało się nie posikałam. Mega mocne

stupidpeople Odpowiedz

Tak, super policjantki, które nad sobą nie panują i boją się pająków. Przestępcy, drżyjcie...

Misiaaaa

To, że ktoś się boi pająków nie znaczy, że boi się wszystkiego.

PaniPanda

Pająk to malutka, bezbronna istota, która boi się człowieka sto razy bardziej. Z lękami należy pracować, zwłaszcza gdy się jest policjantem.
Co jeśli policjantka będzie w jakiejś akcji, gdzie będzie musiała być cicho, a tu nagle pająk wyskoczy jej na twarz i zareaguje krzykiem?

Fifacz Odpowiedz

Mam nadzieję, że nie zdałaś.

Dodaj anonimowe wyznanie