#HM90d

Jestem samotną 23-latką. W akcie desperacji postanowiłam wybrać się na randkę w ciemno z chłopakiem poznanym w Internecie. Wystroiłam się jak jeszcze nigdy w życiu i poszłam do restauracji.
Czekałam na niego prawie godzinę, jednak on nie przyszedł. Poczułam się brzydka. Myślałam sobie: „Pewnie zobaczył mnie z daleka, wystraszył się i uciekł”. Opuściłam lokal ze spuszczoną głową.
Gdy szłam chodnikiem, mijała mnie kobieta z kilkuletnią córką. Gdy były już za moimi plecami, usłyszałam, jak dziewczynka pyta: „Mamusiu, czy to był Kopciuszek?”.

Nawet nie wiecie, jak było mi miło. Może i wystawił mnie facet, ale do końca dnia pamiętałam tylko słowa tej dziewczynki.
bestard Odpowiedz

Jak ja bym zobaczył z daleka, czekającą dziewczynę, przebraną za kopciuszka też bym zrezygnował

SokoliWzrok

Co jest złego w przebraniu za Kopciuszka?

Hvafaen

Właśnie tym bardziej trzeba podejść

ravageuse

Wilk podszedl i jak to sie dla niego skonczylo?

bestard

@SokoliWzrok
Jeśli przebranie księżniczki to znaczy że dziewczyna infantylna, jebnięta albo szuka księcia z bajki czyli ma oczekiwania z kosmosu.
Jeśli wygląda jak kocmołuch to znaczy że nie dba, nie szanuje siebie, albo ignoruje przyjęte normy estetyczne, czyli jest brudasem albo też nie zależy jej na samym spotkaniu, skoro nie potrafiła ubrać się w coś czystego.

Hvafaen

Ale to jest smutne, że sam przyznajesz przed wszystkimi, że, żeby ktokolwiek cię polubił musi mieć niskie oczekiwania/zaniżone standardy i myślisz, że to pozytywne.

bestard

@Hvafaen
Smutne jest to, że ludzie tacy jak ty, którzy nawet nie potrafią czytać ze zrozumieniem krótkiego tekstu, próbują kogoś analizować i oceniać.

Hvafaen

„ albo szuka księcia z bajki czyli ma oczekiwania z kosmosu.”
+ fajnie, że jesteś realistą i od razu mówisz, że daleko ci do księcia z bajki
- że nie starasz się być dobrą partią

bestard

@Hvafaen
Nie, nie staram się sprostać oczekiwaniom z kosmosu, nie, nie chcę być księciem z bajki.
To nie oznacza że nie jestem dobrą partią albo szukam kogoś o obniżonych standardach.

Przykład oczekiwań z kosmosu i chęci posiadania księżniczki z bajki:
Uważam, że powinnaś mi dawać kiedy tylko mi się zachce i przy tym nigdy nie narzekać jak przystało na księżniczkę z bajki ale patrzyć na mnie rozmarzonymi oczami.
Odrzucasz mnie? O, widzę, że nie starasz się być dobrą partią, szukasz pewnie kogoś kto ma niskie oczekiwania

Czy teraz widzisz, jak głupie są twoje komentarze na mój temat?

Hvafaen

Żeby być takim facetem przynajmniej na dwóje z plusem to trzeba nie pisać „dawać”, bo jedynie znowu siebie obraziłeś. Już wiadomo, że musisz być kiepski w łóżku, bo faceci, którzy są dobrzy w łóżku sami dają. A u ciebie to chyba z przymusu jedynie skoro ci daje, a ty jedynie bierzesz. Takie dawanie nie indikuje na żadną przyjemność ze strony kobiety. I nie masz szacunku do kobiet, więc do księcia ci daleko, ale nie tylko- do normalnego faceta ci daleko także.

bestard

@Hvafaen

A zauważyłaś że to był przerysowany przykład kogoś kto jest na tyle głupi aby wymagać seksu na zawołanie i oczekiwać niemożliwego od kobiety. Nie pisałem o sobie, naśladowałem jedynie napalonego prymitywna dla ukazania ci czegoś.

Nie musisz mnie pouczać jak zdobyć kobietę i dawać jej przyjemność. Zastanów się raczej jak nie być czepialską pindą bo jak się nie zmienisz, to na dłużej niż na pierwszą noc faceta nie zatrzymasz.

Zobacz więcej odpowiedzi (1)
Krucypapucy Odpowiedz

Ale przed transformacją czy po? 👗 🤔

Wampanella

Jaką transformacją? Nawet w ubraniach służącej była ładniejsza niż siostry.

Cystof

No ale umówmy się, poprzeczka nie była zbyt wysoko

Dragomir Odpowiedz

Kopciuszek na co dzień była taka trochę kocmołuchowata, tak że nie wiem czy bym się tak cieszył. To tak jakby ktoś się spytał, czy to ja jestem Gargamelem.

Ultraviolett

Lubisz koty?

Dragomir

No jacha, a kto nie lubi?

Dragomir

A nawet jak tak dalej pójdzie, to będę miał fryzurę jak Gargamel. Nosa malutkiego też nie mam, i w mojej szafie dominują ciemne kolory...o nieee, tylko nie to 😄

Ultraviolett

Ja nie lubie ale wiekszosc moich rzeczy w szafie jest czarna.

GeddyLee Odpowiedz

Może na kotorybę trafiłaś

Dodaj anonimowe wyznanie