#6K5Eb

Końcówka lat 90., piękne, upalne lato, 3 klasa liceum. Z przyjaciółką postanowiłyśmy autostopem wybrać się na letnisko do naszej koleżanki - jakieś 200 km od Warszawy. Jako nastolatki nie miałyśmy problemu ze znalezieniem podwózki.

Na którymś z etapów podróży zatrzymał się rozklekotany polonez i starszy chłop zaproponował, że podwiezie nas jakieś 15 km, bo potem odbija gdzieś na jakąś wieś. No to my, że dziękujemy pięknie, oczywiście, chętnie, sra ta ta ta. Rozmowa się średnio klei, dziad małomówny. Ale my w doskonałych humorach. Koleżanka siedzi z przodu, prowadzi z dziadem jakąś konwersację o dupie Maryni. Ja w tym polonezie na tylnym siedzeniu, guzik słyszę, bo to przecież czołg, wszystko skrzypi, silnik warczy, wiec siedzę cicho. Nagle dziad odwraca głowę, przekrzykuje warkot silnika i do nas, że może nas jednak podwieźć dalej jeśli chcemy - reszty nie słyszałam, bo odwrócił głowę. Wydało mi się to bardzo miłe, wiec mu odkrzyknęłam z tylnego siedzenia, że "nie chcemy nadużywać pańskiej uprzejmości, bardzo pan miły i dziękujemy za propozycję". Moja koleżanka odwróciła się do mnie z niedowierzaniem w oczach, ryknęła na dziada, żeby zatrzymał auto i kazała mi wysiadać.
Dziad odjechał w tumanie kurzu, a ta jak nie ryknie na mnie, stojącą z głupim uśmiechem na środku drogi:
- Ty chora kretynko, ty normalna jesteś?!
- No ale co?! Czego się drzesz!? Podziękowałam tylko, po co wysiadłyśmy?!
- Debilko ty, on powiedział, że nas podwiezie, jak zatrzymamy się w lesie na szybki numerek! A ty do niego, że "nie chcemy nadużywać pańskiej uprzejmości", kurna mać!

I straszno, i śmieszno.
WeAreLegion Odpowiedz

Czy ja wiem czy straszno? Zapytał się po prostu, jak się nie zgodziłyście to powiózł was tyle ile było mu po drodze i pojechał w swoją stronę

ProstowOczy

O ile okazałby się w miarę normalny. Gorsza wersja, to skręcenie w las, gwałt itd.

WildDiamond

Były we dwie, on był jeden może dałyby radę w razie czego. Ale nie ma co ryzykować

Bakura Odpowiedz

Ta jedna niefortunna sytuacja... Ja w tym wielkim i tajemniczym świecie boję się być człowiekiem ze słabym słuchem. Wszystko i wszędzie można by było zrozumieć źle, inaczej, a wszyscy doskonale wiedzą jak głupio pytać x raz "słucham/co?"

Berlinka Odpowiedz

Raczej śmieszno😂

Brazen Odpowiedz

Strasznie napisane xdd

Dodaj anonimowe wyznanie