#0gWEh

Mam 26 lat i sztuczne zęby... Mimo że tego nie widać, to będąc w miejscach publicznych wstydzę się odezwać, a o uśmiechu to mogę zapomnieć, bo i tak mam wrażenie, że każdy dobrze wie, że one nie są prawdziwe.
BlachazRdza Odpowiedz

Nikt głębiej mający świadomość, że takie nosisz, nie powinien w ogóle zwrócić uwagi. Nikt nie patrzy ciągle w ryj, a poza tym, teraz robią zęby na tyle fajnie, że podczas paru zdań ciężko się połapać i zarejestrować ich "prawdziwość"

BellaIza Odpowiedz

Daj spokój, mam koleżankę, która niedawno nam wyznała, że zrobiła sobie koronki bo strasznie się wstydziła brzydkich zębów. My jej wyznaliśmy, że nie widzieliśmy ani brzydkich zębów, ani koronek ;)

Pilates Odpowiedz

ja mam ładne, naturalne zęby tylko na dolnych zębach 6 i 7 mam te stare, ciemne plomby, wyglądają okropnie i wstydzę się szeroko roześmiać albo otworzyć buzię

Vstorm

Ja na szczęście mam białe na trzonowcach. :)
U mnie w mieście nie robią czarnych plomb. Na nfz można mieć białą światłoutwardzalną do trójek. A dalej trzeba płacić za białe, lub mieć chemoutwardzalne czy jakoś tak. Z tego co wiem, są lepsze od tych czarnych i w sam raz nadają się na tył. Bo są też białe.

Polecamanonimowe

Jak byłam młodsza zazdrościłam koleżankom kolorowych teraz się cieszę

TajemniczyRecenzent Odpowiedz

Cóż. Mam znajomą, która ma dwie porcelanowe jedynki. Nie wiedziałam o tym (chociaż miała je już dobre pięć, czy sześć lat) dopóki mi o tym nie powiedziała. Więc nie jest łatwo rozpoznać, czy są prawdziwe czy nie. Na takie rzeczy się po prostu nie zwraca uwagi. :D

Regina Odpowiedz

Jeśli masz implanty nikt nie zauważył, jeśli sztuczną szczękę, mostek itd, zorientować się można tylko wtedy kiedy ktoś nabywa tiku poprawiania jeśli szczęka nie jest dobrze zamocowana i się luzuje. Tak, że ten spoko :)

Rudazblokow Odpowiedz

Mam sztuczną 1 i żodyn się nie zorientował aż nie powiedziałam 😂

Zyavaranah Odpowiedz

Ja nie mam stałej 6tki na dole. I piątka przewędrowała w tamto miejsce. Jestem Szczerbatkiem.

Vstorm Odpowiedz

Sztuczne zęby.
Nie wiem czy chodzi o zęby na protezie, czy takie, które są wstawiane.
Bo te drugie, co prawda słono się płaci za każdy ząb. Np. u mnie za wstawienie zęba trzonowego. Jeżeli ząb ma jeszcze korzenie, to leczy się je. 250zł za wszystkie kanały, potem dochodzą specjalne wkręty z tytanu za 300zł i korona. Porcelanowa 500zł. Lub droższa złota.
Są też metody wprawiania zębów, w sam zębodół kiedy zęba z korzeniami już nie ma. Ale to jest jeszcze chyba droższe i dłuższe leczenie.

lolzalwowkosmos Odpowiedz

moja mama w Twoim wieku też miała sztuczne, może była ciut starsza, na pewno przed 30 ;) Naprawdę nie masz się czym przejmować, bo nikt nie zwraca na to uwagi. Ja często zapominam o tym że mama ma sztuczne żeby xD wiadomo że łatwo mówić nie będąc w tej sytuacji XD

fiOlka Odpowiedz

Czasem to widać. Sztuczne zęby mają taką ciemniejszą obwódkę przy dziąśle.

Dodaj anonimowe wyznanie