#xvqHF

Właśnie wracam z jazd doszkalających do prawa jazdy. Zaspałam, więc w okrutnym pośpiechu wychodziłam z domu.
Po trzech godzinach jeżdżenia wstałam z siedzenia i wychodząc z samochodu zobaczyłam, że pod sobą zostawiłam plamę krwi. W pośpiechu nie zmieniłam podpaski.

Udałam, że nie zobaczyłam i się zmyłam. Mam jeszcze jazdę za dwa dni. Nie mam pojęcia, jak ja teraz spojrzę w oczy mojemu instruktorowi.
Ale wstyd.
jakisLogin0001 Odpowiedz

Prawdziwe anonimowe.

Rover25 Odpowiedz

Współczuję :/

Wlamywacz Odpowiedz

i dlatego lepiej jest być mężczyzną

Alec

Nawet sobie nie wyobrażasz, ile kobiet wolałoby się urodzić facetami.

OkiemKreta

@Alec chyba tylko dla uniknięcia okresu i bólu przy porodzie

LadyS

No nie wiem czy to takie tylko.. okres zajmuje jakąś 1/5 miesiąca, to szmat czasu, a oprócz tego hormony, które wpływają na nasz choćby nastrój w każdym etapie cyklu. Z kolei skutki porodu też są zauważalne nierzadko i do końca życia.

sexylablador

Mnie tam dobrze z tym, że jestem kobietą.

jakisLogin0001

@Wlamywacz: faceci też mają wstydliwe wpadki, "niedostępne" dla kobiet. Np coś zadziała w nieodpowiednim momencie, a w odpowiednim nie zadziała ;)

Gieshable Odpowiedz

Nie powinnas uciekać, a zapłacić za pranie tapicerki. Instruktor na pewno by zrozumiał, w końcu też człowiek ;)
Następna osoba musiała się nieźle zdziwić :/

Cytrynowalemoniada Odpowiedz

W gimnazjum mialam to samo z krzesłami. Szybko sie zmywalam bo bylo mi wstyd

Taak! To była masakra. Raz mi się zdarzyło, ale i tak za każdym razem cykalam się, czy tym razem również, i kolejnym i tak w koło macieju

kapelusz Odpowiedz

3h jazdy to dużo. Optymalne są 2h. Nauka jazdy to duży wysiłek intelektualny, fundusz sobie zbędny stres jeżdżąc tak długo na raz :)
A instruktorzy to dorośli ludzie, powinien zrozumieć że takie rzeczy się zdarzają.

piasta

Rzadko mi się zdarzało spędzić mniej niż 4 godziny w aucie na kursie. Jechało się w 2 kursantów - jedna osoba jechała do 'miasta egzaminacyjnego' (ok. godzina) i jeździła godzinę po mieście, a potem zamiana - druga osoba godzinę po mieście i wraca. Jeśli nie udało się umówić dwóch kursantów na tę samą godzinę to się jechało w obie strony, co w sumie dawało właśnie 3 godziny.

knugi

Jak ja robiłem prawko, to pierwsza jazda 2h później po 4h. droga do miasta egzaminacyjnego wynosiła jakieś 30 km więc około 40 minut drogi. Także jeździłem nonstop przez 2 godziny po mieście bez celu :P Raz była tylko sytuacja, że ze mną był też inny kursant. 4 godziny to nie dużo, jak później się ma prawo jazdy i jedzie w trasę to zlatują te godziny niemiłosiernie. Najdłużej jechałem 12 godzin

lubieborowki

Nie rozumiem skąd tyle minusów. W mojej szkole jazdy (i w ogóle we wszystkich w moim mieście) jazdy trwały 2 godziny. Instruktorzy również twierdzili, że 3 godziny to za dużo dla kogoś kto uczy się jeździć, ponieważ wiążę się to z pełnym skupieniem i często też stresem. Podejmowali próby jeżdżenia po 3 godziny, aczkolwiek widzieli, że kursanci są już zmęczeni i nie do końca skoncentrowani na prowadzeniu samochodu, popełniali sporo błędów. Fakt faktem, że mówię o szkolnictwie w mieście egzaminacyjnym, więc zazwyczaj wyglądało to tak, że jak ktoś miał jazdy na 14:00 to o 16:00 podjeżdżało się pod następnego kursanta, a ten z kolei odwodził nas na ustalone miejsce. :)

haszimoto Odpowiedz

Nie czułaś, że Ci przecieka?

Jeff Odpowiedz

Ale świnia, aż brak słów....

Kurwica Odpowiedz

Przygotuj sobie podpaski.

lubiepomidorynawet

Wow, dzięki! Nie wpadłabym na to!

piasta

I koniecznie zmieniaj podczas jazdy!

Dodaj anonimowe wyznanie